O Nas

„Zenitek" to szczególne miejsce, gdzie dzieci rozpoczynają przygodę ze światem i nawiązują pierwsze przyjaźnie. Nasz żłobek gwarantuje doskonałe warunki do nauki i zabawy. Dzieci są tu otoczone miłą, rodzinną atmosferą, a każde z nich traktowane jest indywidualnie. Urozmaicony program zajęć oraz aktywne metody pracy sprawią, że u nas dziecko nigdy nie będzie się nudzić. Opieka dla dzieci oferowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 5:30 do 17:00.

Kadra

Kadrę pedagogiczną Żłobka Niepublicznego „Zenitek” tworzy zespół wykształconych, wysoko
wykwalifikowanych i kreatywnych opiekunek dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę w naszej placówce. Kadrę żłobka stanowią pracownicy pedagogiczni oraz personel pomocniczy:
mgr Ewa Robaczewska - Dyrektor Żłobka
Ciocia Ewa żłobkiem kieruje, z uśmiechem na twarzy dzieci zapisuje. W Zenitku pełni funkcję dyrektora, ważne to stanowisko i odpowiedzialna rola.
mgr Żaneta Kurdubska - pielęgniarka
Ciocia Żaneta pomocy nam udzieli, gdybyśmy jakieś dolegliwości mieli. Maluszki w jej rękach są w pełni bezpieczne, ich dobro i zdrowie są dla nas najważniejsze.
mgr Marta Czajkowska - opiekunka
Ciocia Marta wrażliwa i miła, nad Bąbelkami opiekę od początku pełniła. Z zapałem do pracy zawsze przychodzi, do każdego dziecka w sposób indywidualny podchodzi.
mgr Monika Misterska - opiekunka
Ciocia Monika śmieszka mała, swoim śmiechem wszystkich zarażała. Z Krasnalkami wciąż figluje, kreatywne zabawy im organizuje.
mgr Karolina Miziołek - opiekunka
Ciocia Karolina sumiennie pracuje, i grupą Krasnalków się opiekuje. Ciekawe konspekty zajęć planuje, i wesołą zabawę dzieciom oferuje.
mgr Agata Przybysz - opiekunka
Ciocia Agata uśmiechem obdarza, do wspólnej zabawy dzieci zaprasza. Zajęcia plastyczne z pasją realizuje, i zabawy muzyczne Elfikom organizuje.
mgr Marzena Czupryniak - opiekunka
mgr Milena Czerwińska - opiekunka
Ciocia Milena Elfikami się opiekuje, i duży szacunek u dzieci zyskuje. Sympatyczna oraz miła, zajęciami zawsze zaciekawiła.
Elżbieta Jabłońska - personel pomocniczy
Monika Michalska - personel pomocniczy

Kontakt

Niepubliczny Żłobek "Zenitek"
Godziny otwarcia: 5:30 do 17:00
ul. Sienkiewicza 4, 87-800 Włocławek,
tel: 54 232 04 20
kom: 690 496 933
mail: zenitek@onet.pl