Loading...
Dzieci

RANKING NAJLEPSZYCH FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH AVIONAUT

DLACZEGO FOTELIK SAMOCHODOWY?

Foteliki samochodowe to pierwsze środki do przenoszenia i przewożenia naszych pociech. Jak każdy rodzic, na pewno jesteś zainteresowany fotelikami, które spełniają najsurowsze standardy, by zapewnić swojemu dziecku jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kupując fotelik, powinniśmy kierować się kategorią wagową oraz wzrostem dziecka. W wielu sklepach można napotkać na bardzo szeroki wybór fotelików tak dla noworodków, jak i już starszych dzieci. Niezależnie od wieku dziecka, nigdy nie warto oszczędzać na jego bezpieczeństwie. Porządny fotelik od odpowiedniej firmy to komfort psychiczny każdego rodzica i pewność dla dziecka. Poniżej przedstawiam Ci ranking fotelików Avionaut.

5. AVIONAUT KITE+

Fotelik samochodowy Avionaut, w którym można wozić noworodki. Pianka z pamięcią kształtu, idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, dzięki czemu jego naturalne ułożenie nie zostaje w żaden sposób zaburzone. Daje to poczucie wygody i komfortu najmniejszemu podróżnikowi. System ochrony bocznej, zapobiega wstrząsom i przeciążeniom podczas kolizji. Może być bezpiecznie używany jako gondola, gdyż pasuje do większej części stelaży wózków. Dzięki rączce maleństwo może być bezpiecznie i szybko przeniesione przez rodzica. Aż trzy systemy mocowania pozwolą wybrać przypięcie fotelika, w najbardziej komfortowy i bezpieczny dla dziecka sposób

4. AVIONAUT GLIDER COMFY

Bardzo uniwersalny fotelik, który obejmuje swoim bezpieczeństwem aż dwie kategorie wagowe – od 9 do 18 kg, oraz od 15 do 25 kg. Ten niezwykle komfortowy fotelik Avionaut przeszedł testy zderzeniowe w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji śpiewająco. Dzięki funkcji easy clean jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, w których zastosowano napinacze. System Avionaut Glinder osłania dziecko podczas uderzenia w bok pojazdu, a zagłówek podtrzymuje i chroni główkę dziecka.

3. AVIONAUT MAXSPACE I-SIZE

Foteliki Avionaut MaxSpace I-Size są przeznaczone dla starszych dzieci – od 4 do 12 roku życia. Wzrost dziecka siadającego w tym fotelu powinien mieć nie mniej niż 100 i nie więcej niż 150 cm a kategoria wagowa dla tego sprzętu wynosi aż 15 do 36 kg. Produkt posiada bardzo głębokie siedzisko, regulowany, mocny zagłówek, który wskazuje prawidłową wysokość, na jakiej powinien zostać ustawiony, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa i dwie prowadnice dla pada biodrowego. Jeżeli dziecko zaśnie podczas jazdy, dzięki specjalnej opcji można je nieco odchylić do tyłu. Niezależne testy potwierdzają świetną opinię na temat fotelika.

2. AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE

Foteliki samochodowe Avionaut z serii Soft Line to rozwiązanie dla maluchów od 67 do 107 cm wzrostu i wadze do 17,5 kg. Urządzenie posiada specjalny odbojnik, który pochłonie energię zderzenia w razie kolizji. Fotelik jest świetnie wentylowany, więc dziecko podczas podróży nie będzie się pocić. Jego mocowanie jest całkowicie kompatybilne z systemem isofix, a pianka odkształceniowa pozwala na bardzo wygodne wymoszczenie sobie miejsca, które będzie idealnie dopasowane do ciała.

1. AVIONAUT PIXEL

Fotelik dla najmłodszych. Mogą w nim podróżować dzieci o wadze do 13 kg. Wkładka noworodkowa została zaprojektowana wraz z fizjoterapeutą, aby chronić malucha przed nieprawidłowościami postawy i dysplazją, które często powodują foteliki niskiej jakości. Fotel przekracza założenia europejskiej normy bezpieczeństwa, czyli jest dużo bezpieczniejszy, niż to było wymagane. Jest bardzo lekki, a dzięki specjalnej rączce – bezproblemowo spełnia się w funkcji nosidełka. Można go wpiąć do większości stelaży od wózków, a odpinana i składana osłonka nie pozwoli na to, by maluszka raziło słońce. Materiał, z jakiego urządzenie wykonano, jest bakterio i grzyboodporny. Fantastyczną opcją w tym modelu jest możliwość dokupienia systemu Click’n’Drive, który informuje dźwiękiem i zielonym światłem prawidłowe przypięcie fotelika w samochodzie.

Powyższy ranking pozwoli nawet najbardziej wymagającemu rodzicowi na wybranie odpowiedniego i najbezpieczniejszego fotelika dla dziecka.