Loading...
Poradniki

Koszulki na walentynki dla dziewczyny – ranking TOP 5

Zastanawiasz się jaka koszulka na walentynki dla dziewczyny będzie najlepsza? Postawić na prosty i zrozumiały przekaz, czy może podejść do tematu z dystansem i humorem? Oto ranking pięciu koszulek na walentynki dla niej, które dzięki nadrukom oddadzą to, co chcesz jej powiedzieć.

5. Najlepsza dziewczyna na świecie

Chcesz sprawić swojej dziewczynie przyjemność podarowaną koszulką, a nie lubisz wymyślnych tekstów? Postaw na klasykę. Jeżeli Twoja dziewczyna także docenia prostotę przekazu, jest to idealna koszulka na walentynki dla niej. T-shirt z napisem „najlepsza dziewczyna na świecie” z pewnością sprawi jej radość. 

4. Najpiękniejsza w całej wsi

Czy Twoja dziewczyna docenia dobre poczucie humoru i ma do siebie dystans? Jeżeli tak, to koszulka z napisem „najpiękniejsza w całej wsi” z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy – zwłaszcza, gdy faktycznie mieszka na wsi.

3. Co jak co, ale faceta mam najlepszego

A jeżeli chcesz podarować jej koszulkę na walentynki, a jednocześnie podejść do tematu nieco żartobliwie i trochę podbudować własne ego – świetnie sprawdzi się T-shirt z nadrukiem „co jak co, ale faceta mam najlepszego”. Bo w końcu który facet nie chciałby, żeby jego kobieta nosiła taką koszulkę?

2. Padłaś? Poleż! Zasłużyłaś księżniczko

Jeżeli chcesz jej pokazać, jak bardzo doceniasz to, co na co dzień dla Ciebie robi – ta koszulka będzie w sam raz. „Padłaś? Poleż! Zasłużyłaś księżniczko” to idealna koszulka na walentynki dla niej, jeżeli to ona zajmuje się domowymi obowiązkami – które nie zawsze są doceniane.

1. Nie miałam zamiaru wyglądać tak ślicznie, ale cóż stało się 

Chcesz jej przekazać, że zawsze wygląda pięknie? Dzięki koszulce z napisem „Nie miałam zamiaru wyglądać tak ślicznie, ale cóż stało się”, zawsze będzie pamiętała, że w Twoich oczach jest najpiękniejszą kobietą na świecie – nawet kiedy będzie miała gorszy nastrój.